O Firmie

Biuro rachunkowe BTS jest firmą rozwojową, jednakże doświadczenie zawodowe w branży jest bardzo dojrzałe. Nasi klienci poza obsługą księgowo-podatkową, mogą liczyć również na fachową pomoc w zakresie rejestracji działalności gospodarczej, przepisów BHP i prawa pracy. Nasza działalność rozszerza się także, na współpracę z Kancelarią Radcy Prawnego i doświadczonych specjalistów z innych dziedzin.

Naszym celem jest zadowolenie klienta i stworzenie takich relacji, aby chciał z nami pozostać na długo, dlatego do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie.

Ważne jest, aby to co dzieje się z dokumentacją w Państwa firmie nie wychodziło poza krąg osób zainteresowanych, dlatego w sposób szczególny przestrzegamy dochowania tajemnicy zawodowej.

Celem zapewnienia naszym klientom w pełni bezpieczeństwa, działalność naszego biura chroni ubezpieczenie OC.

Chcąc zarabiać pieniądze w oparciu o prowadzenie własnej działalności gospodarczej, należy odpowiedzieć sobie na ważne pytania. Czy jesteście Państwo wstanie być jednocześnie dobrym organizatorem, zarządzającym, pracownikiem i wreszcie księgową i kadrową? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi „nie”, to zapraszamy do współpracy z nami.